Hurdacı

Tuzla Hurdacı

Tuzla hurdacı firması olarak tuzla bölgesinde hurdalarınızı gün içinde alımlarımız mevcuttur. Hurda satmak isteyen müşterilerimize anında yerinde ödeme yaparak hurdalarınızın güncel hurda fiyatlarından alımını yapmaktayız.  Demir, bakır, çelik, krom, kurşun, vs. tüm hurdalarınız için Hemen bizleri aramanız yeterlidir. Tuzla hurda satmak isteyen müşterimize yüksek fiyat veriyoruz.

tuzla hurdacı

 

Tuzla Hurdacı Telefonu

Hurda Satmak istiyorsunuz ve  Tuzla hurdacı telefonu numarası arıyor iseniz firmamız size en yakın hurdacı firması olarak güncel hurda fiyatları ile hurda alıyor. Sizler bizlere detaylı olarak resim atıp hurdalarınızın az çok demeden bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Hurdalarınız için yapılacak ödeme diğer firmalara göre çok daha yüksek değerden olacaktır. Ayrıca Sitemizdeki telefonumuzu günün her saatinde arayarak hurda satışı değerinde yapabilirsiniz. Hurdacı firmamız 7/24 saat bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Tuzla Hurda Bakır Fiyatı

Bakır hurdasını değerlendirmek istiyorsanız eğer değerinde ve yüksek fiyattan satmak istiyorsanız eğer tuzla hurda bakır fiyatı fiyat listesi tablosu bulunmaktadır. tekrardan fiyattan emin olmak için bizleri arayabilirsiniz. Referanslarımız hurdalarınızın az ve çok olmasına göre değişim görmektedir. hurda bakırlarınızı tekrardan eritip kullanılmaktadır.

Tuzla hurdacı olarak sizlerde adreste hurdalarınızı değerinde satmak için hemen bizleri aramanız yeterli olmaktadır. en kısa sürede kapınıza kadar gelerek alanında uzman ve tecrübeli kadromuz  ile hurda alımı yapalım. bizden fiyat öğrenmek oldukça basittir. Yalnızca hurdaya ait birkaç kareyi tarafımıza whatsapp aracılığıyla göndermek. Zaten yüksek fiyatlı olan bakır hurdalarınızı hurda borsasındaki en yüksek değerden satabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara