Hurdacı

Pendik Hurdacı

pendik hurdacınız

Pendik Hurdacı

Pendik  Hurdacı  hakkında bilgi almak için hurdalarınızı değerinde ve adresten satmak için hemen bizleri aramanız yeterlidir. Güncel hurda fiyatlarından Hurda bakır Hurda sarı Hurda demir alımlarımız yapılmaktadır. Sizde yakın hurdacı’ mı arıyorsunuz hurdalarınızı anında nakite çevirmek için hemen bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz. Pendik hurda firması olarak sizlere 1 telefon kadar yakınız Firmamız.

istanbul, Pendik bölgesinde hurda alımı taleplerinize en iyi şekilde karşılık veriyoruz. Hurda atıklarınızı hassas tartım kantarlarda ölçerek değerinde nakit ödeme ile alıyoruz. Pendik ve civarında hurda alımı yapıyoruz. Yerinden alım ve yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Tam donanımlı nakliye araçlarımız ve iş makinelerimizle Pendik’te yerinden hurda alımı yapıyoruz.

 

Pendik Hurda Alımı

Pendik hurda alımı Yapan hurdacı firmamız adresten gelip hurdalarınızı alımlarını yapmaktayız. Geri dönüşüm firmamız adı altında Hurda kablo fiyatı firmamız olarak sizlerden yüksek fiyattan hurda alımlarını yapmaktayız. Hemen Yüksek fiyattan hurda satmak için hemen bizleri aramanız yeterli olur. Pendik en yakın hurdacı 

 

 

Pendik ’de İkinci el Alım Satım Yaptığımız Malzemeler

inşaat demiri, inşaat iskelesi, trafo, demir boru, çatı paneli, inşaat iskelesi, defolu çatı sacı, trapez sac, hurda çatı, çelik konstrüksiyon, çatı makası, raf, çelik çatı, ikinci el çatı sacı, defolu çatı sacı, oluklu sac, ikinci el çatı, çatı malzemeleri, jeneratör, sandviç panel, cephe paneli, defolu çatı sacı, inşaat konteyner, demir kapı, şantiye konteyner, Gibi bir çok hurdalarınızın alımlarını yapmaktayız. ikinci el kapı pencere alımlarımız devam etmektedir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara