Hurdacı

Kurşun Hurda Fiyatları

Hurda kurşun Fiyatları yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Kurşun hurda geri dönüşümü en fazla yapılan malzemelerden biridir. Elinizde bir miktar hurda kurşun var ve nereye satacağınızı bilemiyorsanız bu iş için en önemli adres hurdacılardır Ve artık sizlere 1 telefon kadar yakınız. Kurşun Hurda Birçok çeşitleri bulunmaktadır. Eğer Listemizde Yok İse Arayın Yardımcı Olalım. Firmamız Sadece Sizlerden Değil Sürümden Kazanmayı Tercih etmektedir. Adresinizde ve Nakit Ödeme İle Hurda Kurşun Satmak İstiyorsanız. Firmamızla Hemen Arayın Yardımcı Olmaktan Memnun Duyalım. Hurda kurşun olarak birçok sökümlerini yapmaktayız. Cami Söküm hizmeti gibi bir çok alanlarda hizmet sunmaktayız. 

Tıkla Hurda Kurşun Sat

 

Hurda Kurşun Fiyatları 

Hurda Levha Kurşun 64,70 TL/Kg
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun 64,60 TL/Kg

 

Firmamız elinizde bulunan hurda kurşunların değerinde alımlarını yapmaktadır. Hurda kurşun fiyatları sayfamıza Baktınız mı Sizlere En güncel hurda borsasını sunmaktayız. Her zaman ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve geri dönüşümler ile ilgilenerek doğada meydana gelen kirlilikleri engellemek istiyoruz. Bütün bunların yanı sıra müşteri memnuniyetini önemsememiz nedeni ile de piyasada her zaman en uygun fiyatı sunuyoruz. Geri dönüşüm çeşitlerinin birçoğu için en uygun fiyatı sunan firmamız ile müşterileri de doğayı da mutlu ediyoruz.

kurşun hurda fiyatları

Hurda Levha Kurşun fiyatı

Firmamız Sizlere her zaman ki gibi yüksek ve değerinde fiyat vermektedir. Türkiye geneli birçok şubemiz bulunmaktadır. iletişime geçebilir ve malzemelerinizin konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz, Günümüzde birçok hurda firması piyasada yer almaktadır. Bu firmalar hurdaların hepsini aynı olarak ele alır ve kilo olarak aynı fiyatı sunar. Piyasada hurda çeşitleri için sunulan ortalama fiyat 35 TL ile 45 TL arasındadır. 

Öncelikle Hurda levha kurşunu Ekipler tarafımızdan görmesi bulunmaktadır. Sizlerden ücretsiz şekilde fiyatlarımız net olarak fiyat farkı olmadan adresten alımlarını yapmaktadır. Sizler fiyat değişim sağlamakta olduğu için bizleri arayıp tekrar fiyat sorabilir emin olabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz kurşun hurda fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz. Yıllardır aynı süreçlerde hizmet veren bir firma olarak, müşterilerimizi mağdur etmemek adına sıkı bir çalışma prensibine sahip olmaktayız.

Hurda Kurşun Fiyatları 2024

2024 yılının en çok artışa geçen metaller hakkında düzenli olarak elinizde bulunan hurdaları kurşun hurdası fiyatları 2024 tarifelerine göre satın alınmaktadır. Firmamıza Hurda Kurşun Satmak  için hemen firmamızı aramanız yeterli olmaktadır.  Hurda kurşun fiyatı 2024 Firmamız 16 yıldır bu sektörde olup hedeflerine tüm hızı ile gitmektedir. Öncelikle hedefimiz her zaman müşterilerin memnuniyetini sağlamak olmuştur. 16 yıldır her müşterinin memnuniyetini en iyi şekilde sağladık ve sağlamaya da devam diyoruz. Aşağıdaki Fiyat Listemiz Sürekli Güncel Tutulmaktadır. 

  • Hurda kurşun Fiyatları 68,50 TL / Kg
  • Hurda Cami Kurşun Fiyatı 68,00 TL / KG
  • Hurda Kurşun Fiyatı 68,00 TL / Kg

 

Hurda Kurşun Alan Yerler

Hurdalar şantiyeden inşaat alanlarına kadar birçok farklı kullanım alanına sahiptir. Kişilerin hurda satın alma işlemlerinde her zaman uygun fiyatlar sunarak, en karlı alışverişi yapmalarını amaçlarız. Hurdalar ağırlıklı olarak geri dönüştürülebilir malzemeler olarak ele alınır. Dünyanın kimyasal atıklarla zarar gördüğü bu zamanlar içerisinde doğanın korunması oldukça önemlidir. Hurda geri dönüşümü ise doğanın korunmasında önemli bir yer tutar.  Herkesin hurda geri dönüşümünü sağlaması adına her zaman ideal fiyatlar sunulur. Yıllardır bu alanda hizmet veren bir firma olarak her zaman en uygun fiyatları sunuyoruz. Sizlere en yakın hurda kurşun alımını yapan istanbul hurdacı firması adresten hurda alımını yapmaktadır siz bizden fiyat almadan hurda satmayın güncel fiyatlarımız ile web sayfamızda. Hurda Kurşun fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular ?

Hurda Kurşun Kilosu

Hurda kurşun kilosu 68 tl den değişim sağlamaktadır. Bunun için Hemen arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara