Hurdacı

Kurşun Hurda Fiyatları

kurşun hurda fiyatları

 Kurşun Hurda Fiyatları yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Çünkü firmamız sizlerden değil sürümden kazanmaya tercih eder. Kurşun hurda geri dönüşümü en fazla yapılan malzemelerden biridir. Elinizde bir miktar hurda kurşun var ve nereye satacağınızı bilemiyorsanız bu iş için en önemli adres hurdacılardır Ve artık sizlere 1 telefon kadar yakınız.

Hurda Kurşun Fiyatları İstanbul

Hurda Levha Kurşun 35,70 TL/Kg
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun 35,60 TL/Kg

Firmamız elinizde bulunan hurda kurşunların değerinde alımlarını yapmaktadır. Kurşun hurdası alan firmamız aynı zamanda bir çok hurdalarınızın değerinde alımlarını yapmaktadır. Hurda kurşun fiyatları sayfamıza Baktınız mı Sizlere En güncel hurda borsasını sunmaktayız. 

kurşun hurda fiyatları

Hurda Levha Kurşun fiyatı

Firmamız Sizlere her zaman ki gibi yüksek ve değerinde fiyat vermektedir. Türkiye geneli birçok şubemiz bulunmaktadır. iletişime geçebilir ve malzemelerinizin konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz,

Öncelikle Hurda levha kurşunu Ekipler tarafımızdan görmesi bulunmaktadır. Sizlerden ücretsiz şekilde fiyatlarımız net olarak fiyat farkı olmadan adresten alımlarını yapmaktadır. Sizler fiyat değişim sağlamakta olduğu için bizleri arayıp tekrar fiyat sorabilir emin olabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz kurşun hurda fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz. 

Hurda Kurşun Kaç TL

Hurda Levha Kurşun Fiyatı  35,40 TL/Kg
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun Fiyatı 35,50 TL/Kg

 

Kurşun Hurdası Fiyatları 2022 

2022 yılının en çok artışa geçen metaller hakkında düzenli olarak elinizde bulunan hurdaları kurşun hurdası fiyatları 2022 tarifelerine göre satın alınmaktadır. hurda 2022 için hemen firmamızı aramanız yeterli olmaktadır. 

Hurda kurşun fiyatı 2022 Firmamız 16 yıldır bu sektörde olup hedeflerine tüm hızı ile gitmektedir. Öncelikle hedefimiz her zaman müşterilerin memnuniyetini sağlamak olmuştur. 16 yıldır her müşterinin memnuniyetini en iyi şekilde sağladık ve sağlamaya da devam diyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara