Hurdacı

Körfez Hurdacı

Hurdacılık sektörü, günümüzde oldukça önemli bir gelişme göstermiş ve yalnızca hurda alım-satımı değil, aynı zamanda bina yıkımı, moloz nakliyesi, ürün sökümü gibi daha pek çok hizmeti de içerisinde barındırmaya başlamıştır. Ancak özellikle hurda alım-satımı ile özellikle geri dönüşüm sektörüne önemli bir hizmet sağlayan ve topladıkları hurdaları bu merkezlere ulaştırarak işe yaramaz hurdaların tekrardan bir işlev kazanarak hammaddeye döndürülmesine ve yeniden bir ürün için kullanılabilmesine olanak sağlamaktadırlar. Körfez hurdacı işyerleri de özellikle kişilerin sahip oldukları hurdaları en yüksek perdeden fiyatlarla toplayarak kişilere para kazandırırken, aynı zamanda yer kaplayan ve kirliliğe neden olan bu hurdaların çevreden arındırılmasını ve firmaların depolarında biriktirilerek ardından geri dönüşüme kazandırılmasını sağlamaktadır.

Demir, kalay, çinko, alüminyum, bakır, elektronik ürün hurdası gibi daha pek çok hurda çeşidini kişilerden alan bu firmalar, özellikle kişilere önemli hizmetler ve fırsatlar sunmaları sebebiyle oldukça fazla tercih edilmektedirler. Körfez Hurdacı firmaları tarafından kişilere sağlanan faydalar arasında;

 • Kişilerin kolayca ve en hızlı şekilde hurdacı firmalarına ulaşabilmesi ve hizmet alabilmesi
 • Kişilerin evlerine kadar araçlarla giderek hurda alımı yapılması ve ücretinin de yine oradayken peşin olarak kişilere ödenmesi
 • Uzman ekspertiz hizmetlerinden yararlanabilme
 • Piyasanın da üzerinde fiyatlarla kişilerin hurdalarını satabilmesi

Gibi kişilerin işini oldukça kolaylaştıran hizmetler bulunmaktadır. Özellikle kişilerin hiçbir çaba sarf etmeden hurdalarını kapılarına kadar gelen hurdacı firmalarına satabilmesi, kişileri en çok cezbeden hizmetlerden biri olarak, kişilerin adreslerini belirttikleri takdirde çok kısa bir sürede adrese ulaşan ekip, hurdaların bulunduğu yerden tüm hurdaları toplayıp araca yerleştirmekte ve ardından bu hurdaların tonajlarını hesaplamaktadır. Hurdacıların evden ayrılmadan yaptığı fiyatlandırma ve ardından peşin ve nakit bir şekilde kişilere ücretinin takdim edilmesi ile oldukça kısa bir sürede kişiler hurdalarından kurtulurken iyi miktarlarda paralar da kazanabilmektedir.

Körfez Hurda Alımı

Körfez hurda alımı hizmeti sunan firmalar, özellikle burada yer alan sanayi bölgesindeki işletmelerin tüm sanayi hurdalarını işyerlerinin kapısına kadar giderek toplamaktadır. Sanayiler özellikle hurdaların en çok görüntü ve çevre kirliliği yarattığı yerlerden biri olarak, bu işlevsiz artıklardan temizlenmesi adına oldukça önemli bir hizmet veren bu firmalar, araç hurdası, malzeme hurdası, ürün hurdası gibi daha pek çok hurdayı toplayarak depolarında biriktirmekte ve ardından geri dönüşüm merkezlerine götürmektedirler.

Körfez sanayi hurdası alımı hizmeti sayesinde hem sanayi çevresi hurda kirliliğinden kurtulurken hem de işlevsiz bu hurdalar, tekrardan sanayilerde kullanılabilmek adına hammaddeye dönüştürülebilmektedir. Bazı hurdacı firmaları değersiz olmaları sebebiyle plastik ve kağıt gibi hurdaları almamayı tercih edebildiği için bu konuda firmalar ile önceden bir görüşme yapmak önemlidir.

Körfez Hurdacı Telefonu

Kişiler, oldukça farklı malzemede ve yapıda hurdalar bulunabildiği için hangi hurdanın hurdacılar tarafından alınıp alınamayacağını veya değerli olup olmadığını bilemeyebilmektedir. Ancak özellikle hurda piyasasında geri dönüşüme kazandırılabilecek her türlü hurdanın alımı mevcut olurken aynı zamanda tüm bu hurdalara biçilmiş kilogram başı fiyatlar da bulunmaktadır.

Bu nedenle, kişilerin sahip oldukları hurdalar ile ilgili Körfez hurdacı telefonu 0535 654 0562 ile iletişime geçerek bilgi almaş, hurdalarının değerini öğrenebilmesi adına önemlidir. Körfez hurda alımı konusunda özellikle arzı ve talebi yüksek olan hurdalar çok fazla alınırken, geri dönüşüm ile geri kazandırılabilen pek çok ürün veya malzeme bulunabildiği için pek çok farklı hurdayı bu firmalar kişilerden alabilmektedir.  Bunlar arasında özellikle hem kişilerin en çok satmayı tercih ettiği hem de firmaların en çok aldığı hurdalardan bazıları şöyledir;

 • Elektronik ürün hurdası
 • Alüminyum hurdası
 • Kablo hurdası
 • Bakır hurdası
 • Çinko hurdası
 • Demir hurdası
 • Bakır Hurdası
 • Sarı hurdası
 • Akü hurdası
 • Araç hurdası

Körfez Hurda Fiyatları

Körfez hurda fiyatları konusunda bu hurdaların değerini belirleyen pek çok unsur bulunmaktadır. Özellikle hurdanın üretilmiş olduğu maddenin türü, bu konuda oldukça önemli olurken, maddenin hurdanın içerisindeki kalitesi, oranı, sağlamlığı, karışım olup olmaması gibi hurdaların yapılış maddesi ile ilgili pek çok husus fiyat konusunda işin içine girmektedir. Her hurda çeşidinin hurda piyasasında bir kilogram başı değeri bulunduğu için, kişilerin sahip olduğu hurda çeşidi ve bu hurda çeşidinin ağırlığı, fiyatın belirlenmesi noktasında en önemli durumdur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara