Hurdacı

Kirazpınar Hurdacı

Kirazpınar hurdacı firmaları, Kirazpınar sakinlerinin evlerinde veya çalışma alanlarında eskiden kullandıkları ancak artık işlevini, bütünlüğünü veya sağlamlığını kaybetmiş olan pek çok farklı hurda çeşidini, kişilerin evlerine kadar giderek toplamaktadır. Herhangi bir işlevi kalmamış olan pek çok hurda, çevremizde veya yaşam alanlarımızda bulunmakta ve bu hurdalar, özellikle çevre ve görüntü kirliliği yaratırken aynı zamanda kişilerin alanlarını da işgal etmektedir. İşte kişileri tüm bu olumsuzluklardan kurtaran ve aynı zamanda bunu yaparken hurda sahibi kişilerin hurdalarının değerini en üst perdeden alış fiyatlarıyla toplayarak kişilerin para kazanmasını sağlayan Kirazpınar hurda kablo fiyatlari  yalnızca kişiler için değil aynı zamanda çevre ve ülke ekonomisi adına da önemli bir rol oynamaktadır.

Kirazpınar’da yer alan bu hurdacı firmaları tarafından kişilerden veya çevreden toplanan hurdalar, bu işlevsizliklerinden kurtulmak adına, geri dönüşüm merkezlerine gönderilmekte ve burada sahip oldukları hammadde için yeni bir hammadde kaynağı oluşturmaları sağlanmaktadır. Bu sayede hurdalar, özellikle doğada var olan hammaddelerin kullanımını azaltırken, aynı zamanda doğadan alınan hammaddelerin oldukça yüksek maliyetinden ülke ekonomisini bir nebze kurtarmaktadır.

Bu firmalar, hammaddesi geri dönüşüme uygun olan her türlü hurda çeşidini kişilerden ücreti mukabilinde alarak, depolarında bu hurdaları biriktirmekte ve ardından biriktirilen bu hurdalar, depolarda çeşitli ayrıştırma ve geri dönüşüme hazır hale getirme işlemlerinin uygulanmasının ardından geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

Kirazpınar Demir Hurda Alımı

Kişilerin ellerinde en çok bulunan hurda çeşidi olan demir hurda, özellikle demirin sahip olduğu oldukça geniş kulanım alanı sebebiyle oldukça fazla hammadde olarak kullanılmakta veya çeşitli ürünlerin içerisinde belirli parçalar veya bölümler olarak demir sıkça kullanılmaktadır. Kirazpınar demir hurda alımı da bu bağlamda hem kişilerin en çok sattığı hem de hurda piyasasında en çok rağbet gören maddelerden biri olması sebebiyle hurdacı firmaları tarafından oldukça fazla yapılmaktadır. Kirazpınar hurdacı 

Pek çok farklı demir hurda çeşidi bulunmakta ve hurdacı piyasasında tüm bu demir ürünlerin belli bir piyasa değeri bulunmaktadır. Firmalar, kişilerin sahip olduğu demir hurda çeşidine göre güncel piyasa değeri üzerinden tonaj hesabı yaparak, kişilerin demir hurdalarını en yüksek perdeden fiyatlar ile müşteri memnuniyeti adına toplamaktadır.  Kirazpınar hurdacı firmaları tarafından alımı yapılan demir hurda çeşitleri arasında;

 • DKP Demir Hurda
 • Hurda Demir Talaşı
 • İnşaat Yıkımı Demir Hurda
 • İnşaat Demiri Hurdası
 • Karışık Toplama Demir Hurda
 • Ekstra Demir Hurda

Gibi daha birçok demir hurda çeşidi bulunmaktadır.

Kirazpınar Hurda Fiyatları

Hurda piyasasında en önemli maddelerden biri olan ve yine tıpkı demirde olduğu gibi hurdalarda oldukça fazla bulunan bakır maddesi, oldukça iyi fiyatlara sahiptir. Özellikle talep-arz konusunda oldukça fazla ilgi görmesi sebebiyle değeri yüksek olan bakır hurdalar, pek çok farklı yapıda bulunabilmektedir. Kirazpınar hurda fiyatları, özellikle bakır hurdanın türüne göre farklılık gösterirken, Kirazpınar hurdacı firmaları, pek çok farklı bakır hurdayı kişilerden alabilmektedir.

Hurdacı firmaları, Bakır hurda türüne göre değişen kilogram fiyatı ile kişilerin sahip olduğu hurdaları inceleyerek gerekli teşhisleri yapmakta ve ardından bu hurdaları şeffaf bir şekilde tartarak tonajını belirlemektedir. Ardından tonajı, bakır hurda türünün kilogram fiyatı ile çarpılarak kişilere ödenecek olan tutar belirlenmektedir.

Oldukça değişken bir piyasa olan hurdacı piyasasında fiyatlar oldukça hızlı bir şekilde değişebildiği için ve bu fiyatlandırmalarda bölgelerin de etkisi olduğu için net bir fiyat vermek mümkün değildir. Ancak özellikle Kirazpınar’da kişilerin hurdacılara yüksek fiyatlardan satabileceği ve hurdacıların da en çok aldığı bazı hurda türleri ve ortalama fiyatları şu şekildedir;

 • Lama Bakır Hurda: Ortalama 145 TL
 • Soyma Bakır Hurda: Ortalama 145 TL
 • Kızıl Bakır Talaş Hurda: Ortalama 110 TL
 • Yüzde 98 Külçe Bakır Hurda: Ortalama 130 TL
 • TTR Kırma Bakır Hurda: Ortalama 140 TL
 • Kırkambar Bakır Hurda: Ortalama 125 TL

Kirazpınar Hurdacı Telefonu

Kirazpınar hurdacı telefonu 0535 654 0562 hem kişilerden satın alınan hurdaların biriktirildiği ve çeşitli işlemlerden geçirildiği hem de firmaların işlerini yürüttüğü yerlerdir. Bu depolar, özellikle hurdaların biriktirilerek belli bir oranda toplanmasının ardından geri dönüşüme gönderilmesi adına önemli yer tutarken, kişilerden alınan hurdalar, çeşitli araçlar ile bu depolara getirilmekte ve çeşitli kriterlere göre ayrılarak depolanmaktadır. Ayrıca kişilerin bizzat ziyaret ederek hizmet alabildiği bu depolar, firmaların işyerleri olmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara