Hurdacı

Kaynarca Hurdacı

Pendik kaynarca hurdacı firması olarak adresten hurda alımı yapan firmayız. Anadolu yakası pendik kaynarcada tüm mahallerden hurda alımı yapmaktayız. Kaynarca hurdacı telefonu 0535 041 3460 Elinizdeki hurdayı satmadan önce firmamızı arayın.

Birçok hurdaların alımlarını yapmaktayız. Hurda bakır, Sarı hurdası, demir hurda gibi birçok adresten hurda alımları sağlamaktayız. Kaynarca hurda metal alan yerler arasında bulunan firmamız; ev, iş yeri, okul, işletme alanları, inşaat sahaları farketmeksizin her yerde çalışma gerçekleştirmekteyiz. Yakın hurdacı olarak firmamıza belirtmiş olduğunuz konuma geliyor ve yerinde hurda alımları yapmaktadır. İstanbul’un dört bir noktasına en hızlı şekilde ulaşım sağlamakta olan araçlarımız, deneyimli personellerimiz ile miktarı her ne olursa olsun tüm hurdaları özenle alır. Firmamız temiz bir şekilde tadilata çıkmış ev veya ofisinizin sökümlerinide yapmaktadır.

 

Kaynarca Hurdacı Telefonu

Firmamız siz değerli müşterilerimize özel bir çok hurda alımları yapmaktadır. işlerini en iyi fiyatlarla sizlere sunan firmamız, güvenilir hizmeti ve alanında tecrübeli ekipleri ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor. Kaynarca hurdacı telefonu 0535 041 3460 nolu telefonu aramanız yeterli olucaktır. Ekiplerimiz hemen yerinde hurda alıyor.  pendik hurdacı firmamız birçok adresten ev veya işyerlerinden Adresten hurda alımları yapmaktadır. Hurda satmak için öncelikle firmamıza detaylı bir resim atmalısınız. Bulunduğunuz Konuma gelerek hurda alımları yapıyor. Firmamız bir çok hurdalar alıyor sadece arayın elinizdeki hurdaları nakite çevirin. Yirmi yıldan uzun süredir sektördeyiz. Geniş bir alanda hurdacılık yapıyoruz. Şehrin tümünde bulunduğunuz yere gelerek piyasaya öncülük etmeyi başardık.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara