Hurdacı

Hurda Sarı Fiyatları

Sayfamızda Fiyatlar Hakkında Bilgi Almak için Fiyat Tablomuz Aşağıda Bulunmaktadır. Hurda sarı fiyatları Alımlarımız Güncel Borsa fiyatlarından  Fiyat sunmaktadır. Günden Güne Günlük Fiyatlarımız değişim sağlamaktadır. Hurda sarı fiyatları 2023 hakkında fiyat teklifi almak için hemen bizleri aramanız yeterlidir.

%100 Müşteri memnuniyetinde şeffaf tartım yerinde ödeme güncel hurda borsa fiyatından fiyat tablomuz aşağıda bulunmaktadır. Hurda Sarı fiyatları web sayfamızdan anlık takibe alabilir bizleri arayıp 2 dakika içerisinde fiyat alabilirsiniz. Satmak istediğiniz hurda sarı gibi birçok vana musluk sarı hurdası gibi birçok alımlarını yapmaktayız. Firmamızdan hemen teklif alın. Hurda Vana Musluk Fiyatları Aşağıda Listelenmektedir.

hurda sarı fiyatı

 

Hurda Sarı Fiyatları 2023

Sarı Hurda Araiş MS-70 Fiyatları  140,20 ₺/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-64 Fiyatları  140,30 ₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça Fiyatları 138,00 ₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaş 135,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk  130,50 ₺/Kg
Hurda Su Saati Fiyatları  120,50 ₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör 84,0 ₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş 96,00 ₺/Kg

Hurda Sarı Pirinç Fiyatları

Sarı Hurda Pirinç fiyatı diğer hurdalara göre her gün ve günden güne değişim sağlamaktadır. Ayrıca firmamız yüksek tonajlı sarılarınızı yüksek fiyat sunuyor ve yerinde ve değerinde alıyor. Fiyatlar hakkında tekrardan emin olmak için firmamızı arayabilir bizden de bir fiyat teklifi almadan hurda sarı pirinç satmayın. Hurda Sarı alımlarınız her adresten fabrikalardan kurumsal firmalardan evlerden her türlü adresten alımlarımız bulunmaktadır. 7/24 saat açık olan firmamız şeffaf tartım %100 müşteri memnuniyetinde bulunmaktadır. 20 yıllık hurdacı firmamız sizlere güncel hurda sarı fiyatları 2023 de sunulmuş toptan alım fiyatlarımızdır çeşidine ve kilosuna göre değişim sağlamaktadır. Sarı pirinç satımı için hemen arayın teklif alın.

hurda sarı

Sarı Hurda Fiyatı

Hurda Sarı Fiyatları Konusunda Sürekli araştırma yapmadan Sizlere En Yakın Hurdacılık hizmeti sunuyor. Sizlere hizmet edebileceğimiz birçok aracımız mevcut olup, hurdalarınızın miktarına göre adresinize kadar gelmekteyiz. Hurdalarınız firma tarafından mutlaka değerinde alınması gerekmektedir ki sizde kar elde edebilesiniz. Sarı hurda fiyatı Listemiz Aşağıda sürekli güncel tutulmaktadır. Adresinize Yakınlığına ve uzaklığına Göre Ev Veya İşyerlerinden Birçok Hurda Sarı alımlar mevcuttur. Piyasada bizim kadar yüksek ödeme yapan bir firma bulunmamaktadır.

Sarı Hurda Fiyatı

  • Sarı Hurda Fiyatı / Son Güncelleme/ 27.09.2023
  • Araiş MS-70 Fiyatı 140,30 TL/Kg
  • Sarı Hurda Araiş MS-64 Fiyatı 140,30 TL/Kg
  • Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça Fiyatı 138,90 TL/Kg
  • Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı Fiyatı 135,50 TL/Kg
  • Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk Fiyatı 130,90 TL/Kg
  • Hurda Su Saati Fiyatı 120,70 TL/Kg
  • Sarı Hurda Radyatör Fiyatı 79,70 TL/Kg
  • Hurda Fosfor Bronz Araiş Fiyatı 98,70 TL/Kg

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara