Hurdacı

Hurda Sarı Fiyatları

Sayfamızda Fiyatlar Hakkında Bilgi Almak için Fiyat Tablomuz Aşağıda Bulunmaktadır. Hurda sarı fiyatları Alımlarımız Güncel Borsa fiyatlarından  Fiyat sunmaktadır. Günden Güne Günlük Fiyatlarımız değişim sağlamaktadır. Hurda sarı fiyatları 2024 hakkında fiyat teklifi almak için hemen bizleri aramanız yeterlidir. Fiyatlarımız Günlük Değişim Görmektedir. Aramanız Yeterli Olacaktır Güncel Hurda Sarı Fiyatları İçin

%100 Müşteri memnuniyetinde şeffaf tartım yerinde ödeme güncel hurda borsa fiyatından fiyat tablomuz aşağıda bulunmaktadır. Hurda Sarı fiyatları web sayfamızdan anlık takibe alabilir bizleri arayıp 2 dakika içerisinde fiyat alabilirsiniz. Satmak istediğiniz hurda sarı gibi birçok vana musluk sarı hurdası gibi birçok alımlarını yapmaktayız. Firmamızdan hemen teklif alın. Hurda Vana Musluk Fiyatları Aşağıda Listelenmektedir.

hurda sarı fiyatı

 

Hurda Sarı Fiyatları 2024

Sarı Hurda Araiş MS-70 Fiyatları  185,20 ₺/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-64 Fiyatları  185,30 ₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça Fiyatları 165,00 ₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaş 165,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk  155,50 ₺/Kg
Hurda Su Saati Fiyatları  140,50 ₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör 140,50 ₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş 96,00 ₺/Kg

Hurda Sarı Pirinç Fiyatları

Sarı Hurda Pirinç fiyatı diğer hurdalara göre her gün ve günden güne değişim sağlamaktadır. Ayrıca firmamız yüksek tonajlı sarılarınızı yüksek fiyat sunuyor ve yerinde ve değerinde alıyor. Fiyatlar hakkında tekrardan emin olmak için firmamızı arayabilir bizden de bir fiyat teklifi almadan hurda sarı pirinç satmayın. Hurda Sarı alımlarınız her adresten fabrikalardan kurumsal firmalardan evlerden her türlü adresten alımlarımız bulunmaktadır. 7/24 saat açık olan firmamız şeffaf tartım %100 müşteri memnuniyetinde bulunmaktadır. 20 yıllık hurdacı firmamız sizlere güncel hurda sarı fiyatları 2024 de sunulmuş toptan alım fiyatlarımızdır çeşidine ve kilosuna göre değişim sağlamaktadır. Sarı pirinç satımı için hemen arayın teklif alın.

hurda sarı

Sarı Hurda Fiyatı

Hurda Sarı Fiyatları Konusunda Sürekli araştırma yapmadan Sizlere En Yakın Hurdacılık hizmeti sunuyor. Sizlere hizmet edebileceğimiz birçok aracımız mevcut olup, hurdalarınızın miktarına göre adresinize kadar gelmekteyiz. Hurdalarınız firma tarafından mutlaka değerinde alınması gerekmektedir ki sizde kar elde edebilesiniz. Sarı hurda fiyatı Listemiz Aşağıda sürekli güncel tutulmaktadır. Adresinize Yakınlığına ve uzaklığına Göre Ev Veya İşyerlerinden Birçok Hurda Sarı alımlar mevcuttur. Piyasada bizim kadar yüksek ödeme yapan bir firma bulunmamaktadır.

Sarı Hurda Fiyatları

  •  Son Güncelleme/ 20.02.2024
  • Araiş MS-70 Fiyatı 185,30 TL/Kg
  • Sarı Hurda Araiş MS-64 Fiyatı 185,30 TL/Kg
  • Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça Fiyatı 165,90 TL/Kg
  • Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı Fiyatı 165,50 TL/Kg
  • Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk Fiyatı 150,90 TL/Kg
  • Hurda Su Saati Fiyatı 150,70 TL/Kg
  • Sarı Hurda Radyatör Fiyatı 130,70 TL/Kg
  • Hurda Fosfor Bronz Araiş Fiyatı 98,70 TL/Kg

Hurda Sarı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Hurda Sarı Fiyatları Ne Kadar?

Hurda sarı fiyatları çeşitlerine göre ve kilogram bazında değişim sağlamaktadır. Sarı hurda fiyatları kilogram olarak 130 TL ve 200 tl Hurda grubu olarak değişim görmektedir.

Hurda Sarı Alan Hurdacılar

Hurda sarı alan hurdacılar olarak sizin karşınıza bir sürü hurdacı firmaları çıkmaktadır. Bunun için Firmamız hurda sarı grubunda değerinde alımlarını yapmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara