Hurdacı

Hurda Nikel Fiyatları

Nikel hurda fiyatları hakkında fiyat bilgisi için aramanız ve ya aşağıda sürekli güncellenmekte olan fiyat listemiz bulunmaktadır. Hurda Nikel Fiyatı Günden güne değişim sağlamakta olup sürekli değişim görmektedir. Hurda nikelin geri dönüştürülmesi, çevresel faydalar sağlar. Çünkü geri dönüşüm işlemi, doğal kaynakların korunmasına yardımcı olur ve atık miktarını azaltır. Hurda nikelin geri dönüştürülmesi, çevresel faydalar sağlar. Çünkü geri dönüşüm işlemi, doğal kaynakların korunmasına yardımcı olur ve atık miktarını azaltır.

Hurda %95-99 Şablon Nikel 520 TL/KG
Hurda Anot Nikel 495 TL/KG
Hurda Nikel Çapağı 320 TL/KG

"</p

 

Hurda Nikel Fiyatları

Nikel Anot Olarak Hurda Nikel Alımlarımız sürekli devam etmektedir. Fiyatlarımız yukarıda bazen güncel tutulmamaktadır. Buda Zaman Aşamasına uğramaktadır. Bunun için Hurda nikel fiyatları 0535 654 0562 Nolu telefonu arayıp tekrar Fiyat alma şansınız daha yüksek olmaktadır. Hurda fiyatları 2023 listemizde tüm hurda ihtiyaçlarınızı ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. Hurdacı firmamız sizlere ücretsiz bir şekilde araç gönderimi sağlamaktadır. İstanbul 2 Yakada şubemiz bulunmaktadır. Farklı illerde ile başka şubelerimiz bulunmaktadır. Hurda nikel Fiyatı ortalama 450-500 Tl Arasındadır. Bunun için hemen arayın teklif alın. Firmamız Ton Bazındaki nikel daha farklı fiyat göstermektedir.

  • Hurda Nikel Fiyatları 450.00 TL:KG
  • Hurda Anot Nikel Fiyatı 480. 00 TL:KG

Gibi Birçok Hurda Nikel Atıklarınızı Gün İçinde Değerinde Ve yerinde alımlarını yapmaktayız. Birçok Hurda ihtiyaçlarınız İçin Sizlere En yakın hurdacı firmasıyız.

Nikel Hurda Fiyatı Ne Kadar

Nikel hurda fiyatı 250₺ ile 500₺ arasında değişmektedir. Fiyatlarımız sürekli güncel tutulmaktadır. Firmamız adresten bir çok hurda nikel alımı yapmaktadır. Alımını gerçekleştirmekte olduğumuz hurda kalay nikel anot şablon gibi birçok hurdalarınızı ederi üzerinden alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara