Hurdacı

Hurda Kağıt Fiyatları

Hurdacı firmamız adreslerinizden hurda atık kağıt alımlarını adresten almaktadır. Atık evrak imha kağıtlarınızın imhasını para karşılığında alımlarını yapmaktayız. Birçok okul ev veya işyerlerinden hurda kitap alımı hurda karton alımlarını yapmaktayız. Sizlerde Geri dönüşüme kitap satmak için hemen bizleri arayın anında güncel fiyatlardan fiyatınızı alın. Bu bağlamda güncel kağıt hurda fiyatları ile ilgili verilere aşağıdaki tablo sayesinde ulaşmanız mümkündür. Sizlere Aşağıda bulunan tabloda fiyatlarımızı sunmaktayız tekrar emin olmak için bizleri arayın. İstanbul Çevresinden Birçok şubeden atık kağıtlarınızın alımlarını yapmaktayız. Hurda kağıt fiyatları 2023 fiyatları öğrenmek için arayın.

Not: 500 Kg Altı Hurda Kağıt Almıyoruz. 

 

Hurda Kağıt Fiyatları 

1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt 3,00 ₺/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt 2,20 ₺/Kg
Hurda Karton Kağıt Fiyatı  2,70 ₺/Kg
Hurda Okul Kitabı Fiyatı  2,50 ₺/Kg
Hurda A4 Fotokopi Kağıdı 2,50 ₺/Kg
Hurda Peçete Kağıdı 2,80 ₺/Kg
Hurda Karton Bardak 2,50 ₺/Kg
Kullanılmış Hurda Gazete 2,10 ₺/Kg
Kullanılmamış Hurda Gazete 2,90 ₺/Kg
Bristol Hurda Kağıt 2,10 ₺/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı 2,00 ₺/Kg

 

Geri Dönüşüme Kitap Satmak

Elinizde bulunan Kitaplarınızı Geri Dönüşüme Satmak için Bizleri aramanız yeterli olacaktır geri dönüşüm aracılığıyla tekrar kullanıma kazandırılabilmektedir. Günlük hayatta, kullandığımız kağıt ve kağıt ürünlerini çöpe atarak maddi değerini öldürüyoruz. Sizlerde Tekrar kullanıma getirilmesi için evrak kağıtlarınızı alımlarını yapmaktayız. Hurda karton kağıt fiyatlarını yukarıda fiyatlarını sunmaktadır. Geri dönüşüme kitap satmak için 0535 654 0562 nolu Telefon numarası aramanız yeterli olacaktır. kağıt-karton hurdalarınızın alım satımını güncel fiyatlarla yapmaktayız ve kağıt-karton hurdası alan firmalar arasında sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız.

hurda karton fiyatları

Atık Karton Fiyatları

Hurdacı Firmamız Sizlerden Yüksek Tonajda Atık karton alımlarını yapmaktadır. Firmamız az malzeme alımı yapmamaktadır. minimum 700 kg üstü araç gönderimi yapmaktayız. Atık karton fiyatları Yukarıda fiyat tablomuzdan öğrenerek Bizlerden tekrardan fiyat alabilirsiniz çünkü adresinize konuma yakınlığa uzaklığa göre fiyat deşiğimi sağlamaktadır. Beyaz hurda kağıt alımı Hurda karton alımı gibi birçok atık kağıtlarınızı hurda kitap hurda defter gibi birçok malzemelerinizi Geri dönüşüme sıfır atık olarak gönderim sağlamaktayız. Tekrar kullanıma hale getiren fabrikalarda doğaya tertemiz bir şekilde atık hurda karton alımlarını yapıyor. Geri dönüşüme kitap karton satmak için hemen firmamızı arayın.  

 

Hurda Kağıt Alan Yerler

Firmamız adresten işyerlerinden hurda kağıt alımları yapmaktadır. Geri dönüşüme kitap satmak fiyatlarını öğrenmek için hemen bizlere mesaj atabilir yada arayabilirsiniz. Basın Yerlerindeki Hatalı Basım Kağıtları Hurdası, Okul Kitabı HurdasıDers Kitabı Hurdası Alıyoruz. Okul Dönemlerinin Sona Ermesiyle Geride Kalan Kullanılmayan Atıl Durumdaki Okul Kitaplarının Alımını Yapmaktayız. Hurda kağıt alan yerler olarak hemen kağıt karton satmak için hemen arayın. Karton hurda alımı gerçekleştiren firmamız adresten alıyor ve değerinde alıyoruz. İstanbul içi 15 dk da adresten bulunduğunuz konumdan hurda karton alıyoruz. Hurda Kitap Satmak İçin Hemen Aramanız Yeterlidir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara