Hurdacı

Hurda Kablo Fiyatları 2023

Geri dönüşüm hurda atık Yağlı ve Yağsız kablolarınızın alımlarını gerçekleşmekteyiz. Hurda kablo fiyatları 2023 listesi aşağıda bulunmaktadır. Çoğu adresten işyerlerinde fabrikalardan ve Hurda kablo alımlarını yapmaktayız. Ardından hurda kabloların cinsine, miktarına ve içeriğinde bulunan maddelerin oranlarına bakılarak bir fiyat belirlenmektedir. Hurda kablo satışı için hemen arayın. Hurda Kablo Fiyatları Hakkında Detaylı bilgi için arayın. Yüksek Fiyat Teklifi İçin Arayın. 

Tıkla Hurdacı Ara

 

Hurdanızın cinsi, miktarı ve içeriğindeki maddelerin tespitinin ardından sizlerden direkt olarak hurda kabloları teslim almaya gelen ekibimize, aklınıza takılan her soruyu sorabilir bizlere resim gönderip fiyat teklifi alabilirsiniz 7/saat açık olan hurda firmamız sizlere hizmet sağlamaktadır. Ayrıca bizlerden fiyat teklifi almadan Hurda kablo satışı yapmayınız Güncel Hurda fiyatları sayfamızda bulunmaktadır. Hurda kablo geri dönüşümü içerisinde satın alınan tüm kablolar, tekrar geri kazanılarak kullanıma sunulmaktadır. Hurda Cat 6 Fiyatları Hurda karışık kablolarınızın Değerinde ve yerinde alıyoruz

Firmamızdan Teklif Almadan Hurda Kablo Satmayın ! 

hurda kablo fiyatları 2022

 

Hurda Kablo Fiyatı 2023

Karışık Kablo hurdası 95,30 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo 95,00 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu 140,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu 110,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo 95,50 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo 99-84 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo 95,00 ₺/Kg

 

Hurda Bakır Kablo Fiyatları

Kablo bakır fiyatları özellikle elektrik sanayi içerisinde bu kablo türüne sıklıkla rastlanmaktadır. Kullanılan bu kablolar ömrünü tamamladığında ise kablolardaki bakırın kalitesi ve durumuna göre geri dönüşüm işlemi yapılmaktadır. Hurda bakır kablo alımı yapan sizlere gerçek değerinden sizlerden atılan konumdan nakit ödeme ile alımlarımız yapılmaktadır.  Firmamız her tonajda ve Türkiye geneli hurda bakır kablo fiyatları alımı yapılır. Siz bizlere resim atarak fiyat alabilirsiniz. Değerinde sunulan kilogram fiyatına göre belirlenen hurda ücretleri, güvenle tarafınıza ödenmektedir.  Hurda kablo alımı yapmakta olan firmamız sizlerden alınan hurda kablolarınızın tekrar geri kazanım sağlamaktadır. Sizlere en yakın hurdacı firması.

hurda kablo fiyatları

Soyulmuş Kablo Hurda Fiyatı

Soyulmuş kablo hurda fiyatı, elektrik kablosu hurda fiyatı, fiberoptik kablo hurda fiyatı, soyulmamış kablo hurda fiyatı, bakır ve alüminyum hurda kablo fiyatı gibi pek çok farklı kategorinin fiyat listeleri hurda satışı yapacak kişiler tarafından merak edilmektedir.  hurda kablo fiyatları üzerinden, uzman ekipler hurdaları incelemektedir. Bunun sonucunda piyasa değerinde oluşturulan ödemeler, sizlere sunulmaktadır. güncel olarak her 24 saatte bir güncellenir. Sizde hemen yüksek hurda fiyatları ile hemen kablolarınıza bakır fiyatı ile satın. Firmamız her türlü hurda kablo alımı yapmaktadır. Siz müşterilerimiz kabloları soymadan analiz süreci yaparak sizlere oran yaptıktan sonra sizlere bakır parası ödenerek satın alıyoruz. Firmamız sizlere sürekli gğncel fiyat sunuyor.

 

Hurda Kablo Kaç TL

Hurda kablo alan firmalar, oldukça fazladır. Güvenilir ve profesyonel hizmet ile sunulan hurda kablo alımı, adresinizden sorunsuzca gerçekleşmektedir. Firmamız adresten veya müşterilerimizi kendi iş yerimizde misafir etmeyiz. firmamız hurda kablo kaç tl veya hurda kablo fiyatları ne kadar konusuna merak etmektedir. Sizlere aşağıda sürekli güncel tutulan web sayfamız fiyat listelerimiz anlık sunucularla güncel tutulmaktadır. Hurda kablo Kaç TL 75 Tl den Başlayan Fiyatlarla Alımları yapılmaktadır. Elinizdeki hurda kabloları bizimle dönüştürün.

hurda kablo fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları 2023

Hurda kablo sektörü, oldukça geniş çeşit yelpazesinden oluşmaktadır. Bunun temel sebebi ise, kablo malzemesinin farklı birçok alanda kullanılmasıdır. Tüm yapı tiplerinde, iş yerlerinde, aksesuar ve elektronik ürünlerde farklı çeşitlerdeki kablolar tercih edilmektedir. Bu kablolar cinsine göre bakır, çelik, çinko gibi yeniden kullanılabilen metaller içermektedir. Hurda Kablo Fiyatları 2023 Hakkında Ve Yüksek Fiyat Almak istiyorsanız Hemen Arayın

Hurda Kablo Fiyatları hakkında detaylı bilgi sahip olmak için Firmamızı Hemen Arayın. soyulmamış kablo hurda fiyatı, bakır ve alüminyum hurda kablo fiyatı gibi pek çok farklı kategorinin fiyat listeleri hurda satışı yapacak kişiler tarafından merak edilmektedir. Hurda kablo alan hurda firmaları, farklı kablo çeşitlerine göre ayrı fiyatlandırma listeleri oluşturmaktadır. Hurda Kablo Fiyatları 75 Tl den işlem sağlamaktadır. kablonun kalınlık oranıyla incelik oranıyla belirlenmektedir. hurda kablo satışı için hemen arayın.

  •  Karışık Kablo Hurda Fiyatı 95,00 TL/Kg
  •  Antigron Kablo Hurda Fiyatı 99,00 TL/Kg
  •  Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu Hurda Fiyatı 140,00 TL/Kg
  •  Yer Altı Enerji Kablo Hurda Fiyatı 95,00 TL/Kg
  • Ttr Kablo Hurda Fiyatı 99-80 TL/Kg
  • Çelik Kaplama Kablo Hurda Fiyatı 82-106 TL/Kg
  •  Fare Yemez Kablo Hurda Fiyatı 96,00 TL/Kg

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara