Hurdacı

Hurda İmalat Artığı Profil Alüminyum

İstanbul Hurdacı Firması olarak yoğunluk İstanbul çalışmamız İstanbul dışı Tonajlı Alüminyum alımlarımız fabrika sökümü yapmaktayız. Hurda imalat artığı profil alüminyum hurdalarınızı gün içinde adresten nakit ödeme ile alımlarını yapmaktayız. Bir çok İşyerlerinde çalışması yapılan ve hurda alüminyum imalat artığı denilen küçük testerede kesilen küçük parçalar halinde kalan alüminyuma imalat artığı denir. Ve bu Alüminyumdan daha fazla para etmektedir. Sizlerde işyerlerinden çıkan hurda alüminyum imalat artığı fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız eğer hemen istanbul hurdacı firmasına whatsapp yoluyla resim göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Hurda profil alüminyum fiyatları günden güne değişim sağlamaktadır bunun için bizleri aramanız yeterli olacaktır.  Alımını Yaptığımız hurda alüminyum imalat artıkları aşağıda bulunmaktadır. Hurda imalat artığı profil alüminyum Gibi Bir çok hurdalarınızı profesyonel ekip kadromuz ile yerinde alıyoruz.

Hurda alüminyum

Hurda alüminyum

 

Hurda Ofset Kalıp Fiyatları

Hurda ofset kalıp alüminyum alan hurdacı firması olarak adresten tüm İşyerlerinden Güncel fiyat teklifi sunarak sizlerden nakit ödeme ile almaktayız. Çünkü firmamız sizlerden yerine sürümden kazanmayı tercih etmektedir. Firmamız sadece alüminyum Almıyor Her türlü Hurda Ofset kalıbı hurda demir kalıbı makine hurdaları gibi bir çok hurda alımları yapmaktadır. Sizler Hurda ofset kalıp alüminyum satmak istiyorsanız sizlere 5 dakika içerisinde yardımcı olalım. Bizlere hemen whatsapp yolundan resim atarak sizlere fiyat verelim. Eğer anlaşma sürecinde ve belirli kilo üzerinde ise malzemeniz araçlarımız hemen yola çıkmaktadır. Yada bulunduğunuz konuma yakın bir aracımız var ise sizlere hemen yönlendirme yapmaktayız. İstanbul 2 yakada şubemiz bulunmaktadır. Hurda Alüminyum ofset kalıp fiyatları hakkında fiyat öğrenmek için hemen istanbul hurdacı ulaşın. Telefon numaralarımız 0535 041 3460 bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. birçok hurda alüminyum alımları yapılmaktadır. imalat artıkları boy profil alım ve satımlarımız bulunmaktadır.  Hurda imalat artığı profil alüminyum Alımlarımız Yapılmaktadır. 

 

Hurda Alüminyum İmalat Artığı Fiyatları

Boy profil alüminyum kesim sürecinde artan küçük parçalar halinde bulunan alüminyum Satımı için hemen bizlere resim bulunduğunuz konum belirterek bizlerden fiyat alabilirsiniz. Neden mi ? çünkü bulunduğunuz yerin uzak ve yakınlığına göre fiyat değişimi görmektedir. Az veya çok bir şekilde alımlarını yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizle devamlı çalışmaktan memnun duymaktayız. fiyatlarımız  anlık güncel tutulmaktadır. Londra verilerinin bizleri sunmuş olduğu fiyatlarla günden güne Hurda alüminyum imalat artığı fiyatları sürekli güncel tutulmaktadır. Sizlerden adresten alımlarımız yapılmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası dışı minimum 300 kg üstü araçlarımız gelmektedir. Dudullu Teslim fiyatları sunmaktayız. Anadolu yakasında şubemiz bulunmaktadır. Firmamız sadece sizlerden değil sürümden kazanmayı tercih etmektedir. hurdalarınızı değerinde satmak için telefon numaramız 0535 041 3460

  • Hurda Alümiyum İmalat Fiyatları 35,50 TL / Kg
  • Hurda Ofset Matbaa Alümiyum Fiyatları 34,00 TL / KG

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara