Hurdacı

Hurda Çinko Fiyatları

İstanbul başta olmak üzere hurda çinko miktarına göre çevre illerden de hurda çinko alımı yapmaktayız. Çinko hurda, fiyatları hurdacılık sektöründe ön plana çıkan malzemelerden bir tanesidir. Elinizde bulunan hurda çatı sökümünden kalan hurda çinko gibi bir çok hurdalarınızın alımlarını yapmış bulunmaktayız. Ömrünü tüketmiş yıkım kararına çıkmış binalardan yada tadilat görmüş çatılarda bulunan çinko alımları yapmaktayız sizler hurda çinko fiyatlarını araştırıyor iseniz firmamızdan fiyat teklifi almadan hurda çinko satmayın.

Sizlere güncel fiyat sunuyor adresten alımlarımız mevcuttur. hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına Hem  sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır. Firmamıza Hurda Çinko satmak için hemen arayın bizden fiyat almadan çinko satmayın. Hurda çinko fiyatları aşağıda fiyat tablomuz bulunmaktadır.

 

Hurda çinko fiyatı 2022

Hurda Çinko Fiyatı  2023

Çok fazla kullanım alanı olması ve üretim sektöründe önemli bir yere sahip olmasından dolayı elinde hurda çinko olan kişiler, hurda çinko fiyatları 2023 konusunu merak etmektedir. Söylemek gerekir ki, hurda sektöründe fiyatlar düzenli olarak değişmektedir. Güncel hurda çinko Fiyatı  tablomuz Aşağıda bulunmaktadır. Güncel hurda çinko fiyatı listesi Aşağıda sürekli Güncel tutulmaktadır. Firmamız Sizlerden Adresten hızlı bir şekilde hurda alımları yapmaktadır. Alanında uzman ve son derece tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile verdiğiniz adresten satmak istediğiniz hurdalarınızı alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bu sayede hem çevreyi korumuş hem de ülke ekonomisine katkı sağlamış oluyoruz.  Sizlerle birlikte gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmak için çabalıyoruz.

Hurda Çinko Fiyatları

Hurda Çinko Fiyatı 45,70 TL/Kg
Hurda Çinko Çatı Fiyatı 46,70 TL/Kg
Hurda Çinko Külçe  40,20 TL/Kg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara