Hurdacı

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda bakır fiyatları LME bilgileri kapsamında güncellenmektedir Hurda bakır alım-satımı yapmak isteyen kişiler tüm bu etkenleri göz önüne alarak ortalama fiyatları tahmin edebilirler. Fiyatlarımız cumartesi ve pazar günleri değişim sağlamaktadır. Yine firmamızı arayın teklif alın Bu başlığımız  ile bakır fiyatlarını anlatmaktadır. Adresten Hurda Bakır Alımı Yapan Firmamız Sizlere  Aşağıda Bulunan Fiyat Listemize Bakarak Bizlere soyma bakır Yanık Bakır Satışı Yapabilirsiniz. Soyma bakır fiyatları Anlık olarak takip edin.

soyma bakır fiyatları belirleyen değişkenleri hızlıca takip edebilirsiniz. Elde soyulmuş bakır fiyatları aşağıda fiyatlandırılmıştır Sizlere Kısa Ve Öz Bir Şekilde Hurda Bakır Fiyatları Tablomuz Bulunmaktadır. Hurda Madenlerinizi değerinde yüksek satmak için bizleri hemen arayın. Adresten Hurda Bakırlarınızı Alalım. Güncel Fiyatlarımız Yine Emin olmak için bizlere resim atabilirsiniz. Hurda Soyma Bakır fiyatları Kaç TL 227 TL Siz Bizden Teklif Almadan Hurda bakır satmayın !! 0535 654 0562 Telefon Numarası 7/24 Açıktır. 

Birçok elektrik kablolarından çıkan bakır tel olarak bilinen soyma bakır kilosu aşağıda sizlere anlık fiyat sunar Değerli müşterilerimiz bizlere 7/24 ulaşım Telefon Açabilir. Ayrıca Kablo Fiyatları Satmak İstediğiniz Hurda bakır gibi malzemenizi Bulunduğunuz Konuma Göre Fiyat Değişimi Görmektedir. Tekrardan Emin Olmak İçin Bizleri Arayın. Hurda Soyma Bakır Fiyatları Listemiz Daima Günceldir.

Tıkla Ara Hurda Bakır Sat

23 KASIM 2023 GÜNCEL HURDA BAKIR FİYATLARI 

Hurda Soyma Bakır Fiyatları

 • Soyma Bakır Fiyatları 228,50 TL / Kg
 • Lama Bakır Hurda Fiyatı 227,50 TL / KG
 • Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurda Fiyatı 200,00 TL / Kg
 • Çatı Bakırı hurda Fiyatı 210,00 TL / Kg
 • TTR Bakır Hurda Fiyatı 195,00TL / Kg
 • Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası Fiyatı 180,00 TL / Kg
 • soyma bakır fiyatı  228,50 TL/ 

Hurda Bakır Fiyatı

Soyma Bakır Fiyatları  228,50 ₺/Kg
Lama Bakır Hurda Fiyatları  227,20 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası 200,00 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır 100,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası 185,00 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası 170,00 ₺/Kg

 

HURDA BAKIR FİYATLARI

Hurda Lama Bakır Fiyatı

Lama bakır birçok ömrü bitmiş panolardan panoya kullanılmış artık parçalardan kalan Hurda lama bakır fiyatı olarak bilinen hurda türüdür. lama bakır hurdası kullanım alanlarının genellikle sanayi tipi olması sebebiyle hurda durumuna geçmesi genellikle sanayi alanlarında olmaktadır. Bizler adresten gelip hurda bakırlarınızı alımlarını yapmaktayız. Hurda bakır denilince akla İstanbul Hurdacı gelir. Deneyimli ve yetkin personelimizle hurdalarınızı İstanbul içi her yerden evinizden alıyoruz. Amacımız, hizmetimizde müşteri memnuniyetini esas almak ve ekolojik faaliyetlere zemin hazırlamaktır.

hurda bakır

Bakır Kilosu Ne Kadar? 1 Kilo Bakır Fiyatı

Hurda bakır fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Fiyatlar, büyük oranda Londra Metal Borsası tarafından belirlenmektedir. Veriler anbean borsanın durumuna göre şekillenmektedir. Hurda bakırın kilosu 220 tl ödenerek satın alınmaktadır. size 24 saat adresten en yüksek fiyatlar ile hurda bakır alım hizmeti sunuyoruz. sizde hurda bakırlarınız daha yüksek fiyatlar ile satmak istiyorsanız Hemen bizleri aramanız yeterlidir. en yakın hurdacı firmasından araç göndermek için artık bir telefon kadar yakında sizde hemen bizi arayın size 24 saat hurdacı hizmeti verelim. hurda bakır fiyatları ocak itibari ile ortalama 170-230 Tl arasındadır. 1Kilo Bakır Fiyatı 190 Tl Gibi Rakamlardan Satın.

 

hurda yanık bakır FİYATI

Hurda Yanık Bakır Fiyatları

Hurdalarınızın geri dönüşüme gideceğinden mutlaka emin olmalısınız. Aksi halde, birçok hurdacı alınan hurda eşyaları başka hurdalara da satabilmekte ve şekilde kazanç sağlamaktadır. Hurda yanmış bakır Soyma bakırdan daha düşük fiyat ile gitmektedir. Hurda kablolarınızı yakmak yerine soyarak soyma bakırdan fiyatlarından alınmaktadır. Firmamız sizlere en iyi fiyat garantisini sunmakta olup kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.  Hurda Yanık Bakır fiyatlarımız 200 TL bandından gitmektedir. Firmamızdan fiyat almadan, hurda soyma bakırlarınızı satmayın.

 

Anlık Bakır Fiyatları

Hurda bakır için ise soyma türünde kilogram başına 228, TL, lama bakır için de 227, TL, kırkambar bakırı için 200 TL, antigron kırma bakır için 195 TL ve son olarak ise kızıl bakır talaş hurdası için kilogram başına 170 TL ödenmektedir anlık bakır fiyatları bizlerden öğrenebilirsiniz. Hurda bakır fiyatları yüksek tonajda net fiyat sizde bizden fiyat almadan hurda bakır satmayın.

 

Antigron Bakır Fiyatı

Elinizde Tek damar kablo veya birçok telden oluşan Antigron bakır kablolarınızı Analiz ile adresten alımlarını yapmaktayız. Antigron Bakır fiyatları 162 tl ödenerek satın alıyoruz. Antigron kablo; diğer bir adı NYM kablodur ve genellikle nemli koşullarda / iç mekanlarda tercih edilmektedir. Bir kaç teli bulunmaktadır. antigron kablo hurda fiyatı Almak için Hemen firmamıza resim atarak 2 dakika içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Müşterilerimize anlık bakır fiyatları sunuyor. ve adresten yerinde nakit bir şekilde alıyoruz. Bugüne kadar birçok hurda kablo ve diğer hurda bakır alımları şeffaflık içerisinde yaparak tonlarca hurda bakırı geri dönüşüme kazandırdık. Bu açıdan düşünüldüğünde satmak istediğiniz hurdanın fotoğraflarını firmamıza ileterek yaklaşık teklifler, belirli tonajın üzerindeki hurdalar için ücretsiz keşif talep ederek net teklifleri alabilirsiniz.

antigron bakır fiyatı

Bakır Hurda Fiyatları

Firmamız Sizlere Sürekli Fiyat listemizi güncel tutuyoruz. Değerinde bakır hurda satmak için hemen firmamızla iletişime geçin yüksek fiyattan yerinde bakır satın. Güncel Hurda Bakır Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi İçin Lütfen Arayın. Yerinde Ve Nakit Değerinde Alalım.  Anlık Fiyatlar için her halükarda uzman arkadaşlarımızdan fiyat almayı ihmal etmeyin. Bakır Hurda fiyatı Sürekli Londra Borsa verilerinden Toplanarak Fiyat Sunmaktayız. Firmamızdan Teklif Almadan Bakır Satmayın. Aşağıda Fiyat Listemiz Bulunmaktadır. Fiyatlarımız anlık tutulmaktadır. Tonajlı Hurdalar İçin Bizimle İletişime Geçin. Bakır Hurda Fiyatı listemiz daima güncel tutulmaktadır.

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda bakır parlak görünümde bulunmaktadır. birçok ev veya işyerlerinden çıkan artık kablo olarak bilinmektedir. Sizlere en yüksek fiyat garantisini vermekte olup hizmetimize en iyi şekilde devam etmekteyiz. Bakırın kilo fiyatı türüne göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca Günlük döviz kuruna göre de artış gösterir. Bu yüzden anlık olarak hurda bakır fiyatı öğrenmek için hemen hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Hurda Bakır Fiyatları Anlık Olarak Sizlere Fiyat Tablomuz Aşağıda Bulunmaktadır.

 • Hurda Bakır Kaç TL? 
 • Hurda Bakırın Kilo Fiyatı
 • Soyma Bakır Kilo Fiyatı 
 • Bakır Hurdası Kaç Para
 • Hurda Bakırın Kilosu Ne Kadar ? 

Hurda Soyma Bakır Fiyatları 

 • 1 kilo Hurda Bakır Fiyatları 228.50 TL/Kg
 • 1 kilo Hurda Soyma Bakır Fiyatları 227.25 TL / Kg
 • 1 kilo Hurda Lama Bakır Fiyatları 225.50 TL / Kg
 • 1 kilo Hurda Yanık Bakır Boru Fiyatı 200,00 TL / Kg   
 • 1 kilo Çatı Bakırı hurda Fiyatı 210.50 TL / Kg
 • 1 kilo Hurda Bakır Talaş Fiyatı 175.00TL / Kg

Fiyatlarımız Anlık Londra Borsalarından Bizlere Sunmuş olduğu Fiyatları Yansıtmış Bulunmaktayız. Hurda Bakır Fiyatları Hakkında Emin Olmak İçin Bizleri Arayıp Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz. Adresten Hurda Bakır Alımı Yapmaktayız. Firmamızdan Teklif Almadan Bakır Satmayın. Çünkü Firmamız Sürümden Kazanmalıdır. Fiyatlarımız Web sayfamızda Güncellenmediyse Arayın Fiyat Listesi Sunalım.

 

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara