Hurdacı

Güngören Hurdacı

Güngören hurdacı firması olarak sizlere en yakın hurdacılık hizmeti sağlamaktayız. Hurdalarınızı kolay ve hızlı bir şekilde satmak mı istiyorsunuz. Hemen Güngören hurdacılık hizmetlerini arayın gelip hurdalarınızı yerinde ve değerinde alalım. Güngören hurdacı olarak kaliteli hizmet sağlamaktadır. Firmamız Ne tür hurda alımları yapmaktadır bakır, sarı, demir, bina söküm hizmeti gibi birçok hurdalarınızın alımlarını yapmaktadır.

İşinde uzman ekip kadromuz sayesinde tüm evrak konusuna sahibdir. İlke metal ve hurdacılık sizlere en yakın hurda alımı yapmaktadır. Firmamız ile iletişim kısmından bizleri aramanız yada 0535 654 0562 nolu telefonu arayarak güngören hurdacı telefonu ile hurdalarınızı satabilirsiniz.

güngören hurdacı

 

Güngören Hurdacı

İstanbul hurda firması olarak güngören hurda alımı olarak sizlere 7/24 saat hizmet sağlamaktayız. Sizlerde tonajlı hurda satımı yapmak istiyorsanız eğer hemen firmamızı arayın tüm atık hurdalarınızın alımlarını gerçekleştirelim. Ayrıca hurda kablo atıklarınızın en iyi analizlerini yaparak hurda kablo, sarı, bakır gibi birçok hurda alımları gerçekleştiriyoruz. Elinizde bulunan hurdalarınızı güncel fiyat listesi için hemen ana sayfamıza bakın sürekli güncellenmektedir. Güngören Hurdacı firmamız kapınıza kadar gelip tüm hurdalarınızı alımlarını sürdürmektedir. Güngören hurda fiyatları ne kadar veya hurdalarımız yüksek fiyata kime satabilirim diyorsanız eğer hemen ara.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara