Hurdacı

Çamlıca Hurdacı

Geri Dönüşüm firması olarak Çamlıca hizmet vermekteyiz. Çevre mahallelerinde başarılı ve güvenilir bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Çamlıca Hurdacı Firmamız hurdalarınızın gerçek değerinden alımlarını yapmaktadır. Alımını yaptığımız hurda çeşitleri hurda krom, hurda sarı, hurda kablo gibi birçok hurdaların da alımlarını yapıyoruz. Adresten alıyor ve nakit ödeme yerinde tartım ile nakit bir şekilde ödeme yapıyoruz. Hurda fiyatları konusunda metal borsasından faydalanan firmamız en güncel fiyatlar ile hurdalarınızı adresinizden teslim almaktadır.

Toplu olarak satmak istediğiniz hurdaların güncel fiyat bazından 15 dakika içerisinde alıyoruz. Müşterilerimiz eğer isterse kendi şubelerimize de getirebilirler. Getirme imkanı olan müşterilerimize fiyatlarımız fark etmektedir. Bizlerden teklif almadan önce nereden aradığınız mesafeye göre fiyat değişimi sağlamaktadır. Birçok ev veya İşyerlerinden hurda alımlarını yapmaktayız. Çamlıca hurdacı telefonu 0535 041 3460 Firmamız 7/24 Saat Sizlere hizmet Vermektedir bizlerden fiyat almadan hurda satmayın.

 

Çamlıca Hurdacı Telefonu

Sizler hiç zahmet etmeden 15 dakikada hurda satışı için hemen Firma yetkilisi ile iletişime geçin çamlıca hurdacı telefon numarası 0535 041 3460 Hurdalarınızı güncel ve yüksek fiyattan satmak için hemen firmamızı arayın. müşterilerimize hizmette bulunmak vazifemizdir. Telefonun diğer ucunda aramanızı beklemekteyiz.  Hurda malzeme alımı işiniz amacıyla bize zorlanmadan telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Bilgi sahibi olmak istediğiniz konuyu yönlendirebilirsiniz. Çamlıca hurdacı firması arıyorsanız ve Çamlıca’da hurda alan yerler ile iletişime geçmek istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Hurdayı taşımaya elverişli araçlarımızı hizmetinize sunmaktayız. Hurdalarınızı aldırtmak için bizlere ulaştığınız takdirde sizleri hiç bekletmeden hurdalarınızı alıyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara